Telefon Cüzdanı

Telefon Cüzdanı

El yapımı deri telefon cüzdanı modelleri, Iphone 11, 12 ve 13 seri tüm modellere uygun boyutta kişiye özel olarak hazırlanır yüksek kalite deriden üretilen iPhone deri cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. iPhone telefon cüzdanı dikey model de bir tarafı telefon koyabileceğiniz bölüm karşı tarafı ise kağıt para bölmesi olarak kullanır. Ayrıca dikey olarak 6 adet kart bölmesi bulunur, kullanıma bağlı en az 8 adet kart ile kullanımı kişiye göre 10 adet kartla da kullanılabilir.

Telefon cüzdanı boyut olarak modele özel olarak hazırlandığı için sipariş aşamasında telefon modelinizi doğru girdiğinizden emin olun, sizden gelen bilgilere göre uygun ölçülerde dikimi yapılır. Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade söz konusu olmayacağı için bu duruma özen göstermeniz gerekir. Hakiki Crazy deri ile 4 farklı renk deriden kendi zevkinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Cüzdanlı Telefon Kılıfı

Telefon cüzdanı telefon modellerine göre değişse de yaklaşık olarak yükseklik 17 cm genişlik 9 cm 2 ana bölme (kağıt para veya telefon kullanımı için) 6 adet karlık bölümü bulunur. Kart kapasitesi aynı bölmeye 2 adet kart koyulabileceği için 10 adet kart kapasitesine kadar çıkabilmektedir. Doğal deri kullanıma bağlı yumuşama gösterir ve daha fazla kart koyabilme imkanı olur.

Telefon cüzdanı modellerimiz unisex olup kadın ve erkek kullanımına uygun, birinci sınıf %100 hakiki doğal crazy dana derisinden üretilmekte 4 farklı renk seçeneği mevcut en fala tercih edilen kahverengi modelimizdir. Taba renkli modeli de ikinci tercih olarak düşünülebilir.

Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 PRO, Apple iPhone 11 PRO MAX - Apple iPhone XS Max - Apple iPhone XR - Apple iPhone XS - Apple iPhone X - Apple iPhone 8 - Apple iPhone 8 Plus - Apple iPhone 7 - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s/6 - Apple iPhone 6s/6 Plus telefonları ile tam uyumlu sorunsuz Cüzdanlı telefon kılıfı kullanım. El yapımı kişiye özel olarak üretilen ürünlerde iade olmadığını hatırlatırız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.